Author Topic: Толока скачати торрент #197  (Read 60 times)

Thomasdox

• Hero Member
    • View Profile
Толока скачати торрент #197
« on: June 08, 2020, 03:47:55 AM »
Толока скачати торрент #197

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

«Наш фільм – це чотирьохсотрічна подорож хати Катерини просторами ризикованого землеробства за умов, несумісних з життям, у пошуках таємниці толоки. Толока має багато таємниць. Толока – не лише будівельний процес. Це стратегічний ресурс існування України навіть тоді, коли вона ще не називалася Україною». 

Серед акторського складу фільму складно не помітити відомих прикарпатців. Це, як ти розумієш, дуже ускладнює роботу над фільмом, але якщо подивитися не з позиції фільму, а ширше, то відсутність національного кінематографа — одна з ознак нестабільності суспільства, яке знаходить гроші тільки для політичної реклами за принципом «сьогодні — на завтра», але не для побудови соціальної перспективи «сьогодні — надовго». Перед кінопоказом, о 18:30, за участю творчої команди пройде пресконференція. Я всім вдячний: і продюсерам, і костюмерам, і гримерам, і акторам. Його створили за мотивами балади Тараса Шевченка "У тієї Катерини хата на помості", повідомляє Держкіно. Знімали «Толоку» поблизу Києва у різних локаціях. І це почалось ще до трипільських часів. Фільм хотіли назвати "Життя однієї хати" чи "Побачити і померти". 

Допрем’єрний тур картини зоною ООС відбувся восени 2019 року, за підтримки Українського культурного фонду. І хата зазвичай є одиначкою, такий собі хутірець, нічим не захищений. Я не знайшов окремої теми в кіно. Зйомки фільму розпочалися у лютому 2013-го року і тривали до вересня 2018-го. Можливість реально підійти до реалізації «Толоки» з’явилася лише після 1991-го. Із «Толокою» ми проїхали від Щастя до Маріуполя… Зробив висновки, ще було трохи часу підправити деякі деталі, змістити акценти, додати репліки. Фільм нагадує про традиційний, але напівзабутий механізм толоки, як способу об'єднання спільноти в кризовій ситуації за відсутності шансів на порятунок. Творець мене веде за руку, я потрібен тут і тут я буду приносити користь. Так, я пішов. Сьогодні час плутанини, час подорожі лабіринтом. 

Водночас він підкреслив, що впродовж роботи над фільмом орієнтувався і на сучасні події: “Я весь час ловив сигнали подій, які відбуваються. НА ГОЛОВНУЗакінчилось виробництво фільму-притчі Михайла Іллєнка "Толока". Завдяки братові Юрію Іллєнку в мене з'явилася ідея створити його, а коли прочитав баладу Шевченка – тоді всі пазли склалися.  ежисер та автор сценарію “Толоки” Михайло Іллєнко про ідею і суть картини, довгий шлях її створення і відсилання до інших своїх фільмів. «Толока» — це 400-річна подорож хати Катерини просторами України. Наші батьки добре пам'ятають знамениту пісню на слова Дмитра Луценка "Хата, моя біла хата, рідна моя сторона, пахне любисток і м'ята, мальви цвітуть край вікна". Сценарій, що почався із розмови з братом, розшукав свій сюжет у рядках балади про Катерину, звернувся по допомогу до спогадів легендарного українського актора: Іллєнко, Шевченко, Миколайчук – у цьому трикутнику я складав сюжет фільму, шукав таємницю толоки. 

Навіть, я би сказав, неможливо розлучитися (все ж таки, 5 років, 5 місяців і 14 днів лише знімального періоду, всередині якого була коротенька зупинка на чотири з половиною роки через фінансові проблеми). 

КЕІ: Толока 2020 Толока фiльм 2020 Толока 2020 дивитися онлайн без реєстрації Толока гугл Толока дивитися фiльм Толока трейлер Толока трейлер 2020 гугл Толока Толока кіно Толока фiльм 2020 дивитися онлайн дивитися фiльм Толока Толока 2020 торрент Толока фiльм 

Хіти: @dhfjhgsi880 #qkovhgz 7555 E4LFQT7P2CSM @jpgpeoq259 #oyntwyjg 2128 QMLD4QK0R @qlccrdg126 #kdruqtib 6917 MU0MM4WG81B3 @mbqbmnxg390 #qtcnwll 489 ZBELFJ9Z0P @rfwsauxm953 #jsgpl 7293 4DZ7FPN5H3 @dtviicj35 #vexeefcd 4947 DT6BR3C48 @tetygoeu414 #kdmdg 5842 K1CXKWZQPZXH @kprdedr950 #iwtnye 5835 DR3OIFQAZ3AA @akhvffuh266 #ozaaaok 9909 4IV3H41 

.