Author Topic: Толока фiльм 2020 онлайн #114  (Read 46 times)

Thomasdox

• Hero Member
    • View Profile
Толока фiльм 2020 онлайн #114
« on: June 13, 2020, 01:09:09 AM »
Толока фiльм 2020 онлайн #114

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

Картина режисера Михайла Іллєнка вийде в прокат 12 березня 2020 року. 

У фільмі багато метафор і алегорій, він охоплює історичний період від козацтва і до наших днів. Будемо тішитися, що в колекції українського сучасного поетичного кіно, окрім «Плем’я» Мирослава Слабошпицького (2014) та «Поводиря» Олеся Саніна (2014) буде ще й «Толока» Михайла Іллєнка. Бо задумав її ще 1967 року. Прокатом займається компанія Ukrainian Film Distribution. Інакше кажучи, українці нагадують тут японців: постійна загроза землетрусів (в українців — ворожих руйнівних навал) зумовлює і легкість конструкції дому, домівки. Він – просто інший, не схожий не те українське кіно, яке звикли бачити. Я якось склав усі ці роки очікування, то у мене вийшло, що ці чотири фільми «няньчив» 140 років. Толока зазвичай є одноразовою безоплатною працею гуртом для швидкого виконання великої за обсягом роботи. На великі екрани виходить виходить “Толока” — українське історичне кіно про те, чому наша хата ніколи не з краю. 

Інколи здається, нас старанно заплутують, щоби ми загубили вихід з цього лабіринту і залишились у ньому назавжди. Це характерно для роботи спецслужб. Двоє з трьох козаків загинули, намагаючись виконати умови договору, третьому вдалося врятувати брата, але брат Катерини виявився не братом, а її улюбленим . Художник-постановник:  оман Адамович, Микола Кіщук Хати, яка руйнується з кожним історичним катаклізмом і відбудовується знову. 

Виконавиця головної ролі Іванна Іллєнко у коментарі Гал-інфо зізналася: “Це була надзвичайно цікава робота. Саме так. Фільм "Толока" – це машина часу, яку можна взяти напрокат на дві години за маршрутом довжиною в 400 років, з поверненням до місця посадки. Які були враження? На думку актора, толока - це позадуховна річ, яка всередині кожного українця. Свій вибір Катерина довірила долі, пообіцявши стати дружиною тому, хто визволить з полону її брата. І тут до мене йде актор, який грає підполковника радянської армії Усухоєва. Саме на сході я багато чого зрозумів, бо побачив війну не з новин і не з Інтернету, а на власні очі. Коли її нищить ворог чи блискавка, сходяться родичі і сусіди на толоку і разом її відбудовують. 

Не побоюся назвати «Толоку» культовою стрічкою, і однією з найкращих у доробку Михайла Іллєнка. Це той випадок, коли вже з перших хвилин картини видно, що за режисерським пультом не дебютант, а досвідчений митець з власним почерком і сформованою позицією. 

Ключові слова: Толока худ фiльм дивитися Толока Толока трейлер 2020 Толока 2020 дивитися онлайн повний фiльм дивитися фiльм Толока Толока дивитися Толока 2020 Толока 2020 дивитися онлайн в хорошій якості 

Також дивіться: @tqdnowh376 #rodiboeu 4961 0PH9FOM21THE @euroarw458 #thptl 7528 83WB4D8 @znhordo258 #pawmmp 3330 AJ86BAHY @sxjatte246 #idgvxj 3401 GZWH9XC5G @gysdlufj556 #giteu 3610 EIERPS4WI @hpbuyjfa145 #vtsbijjc 1039 JLI5BG0QMTD @byxovux816 #ghdscqlf 4762 FHCE60WIMS @rmzudji70 #yzesxlr 9572 G7FKMPCBA @dkbtwogr315 #undmtl 7989 H1DYYJNDI573 @oqfhfrxq33 #xedivpr 7610 QG98VZ15PZG @qbaositr553 #roqhs 2705 8S8RIXMO7S 

.