Author Topic: Толока 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації #488  (Read 46 times)

ArthurHaw

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 48749
    • View Profile
Толока 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації #488
 

 
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 озказати про Толоку як українське явище режисер фільму Михайло Іллєнко задумав ще понад півстоліття тому. До цього намагався знайти відображення у літературі чи поезії, але не знайшов. А оскільки спільна справа і згуртованість допомагає українцям переживати найважчі часи, то і показати це у кіномистецтві, вважає, було просто необхідно. 
 
Щонайменше хтось відразу порине в історію, згадає Довженка і Параджанова, хтось скаже, що сучасні комерційні комедії – чудова альтернатива голлівудщині, дехто в захваті від фестивальних картин, а для когось такого поняття не існує взагалі. Масовим кіно «Толоку» важко назвати. Досить так поїздив добряче: було приблизно 60 показів. Тільки в 2013 році «Толока» отримала шанс на втілення. Михайло Іллєнко працює над новим фільмом “Толока” з 2013 року. 
 
І має дуже весняний вигляд У Тараса Шевченка є маленький вірш* про те, як троє козаків (three сossacks) закохалися в Катерину, а вона їм сказала, що віддасть себе тому, хто зробить неможливе — визволить з турецького полону (Turkish captivity) її брата. Під час виконання бажання Катерини двоє козаків гинуть, а третьому все ж вдається врятувати брата дівчини, який виявляється її коханим. Інший метод є суто міфологічним: постійне називання дітей за іменами: Іван, Петро, Оверко. І показ відбувався не у кінотеатрах, звісно, але для творчої групи це був дуже важливий глядач. 
 
Зйомки фільму також тривали з перервами, відповідно до отриманих коштів. Але після подій у Криму навесні 2014-го, стало ясно — це має бути кримська толока. Шість років ми «Толоку» знімали. Що цікаво, найпершими “Толоку” режисер вирішив показати українським бійцям на фронті та мешканцям Донецької і Луганської областей. Назвати «Толоку» екранізацією Шевченка важко. Так було майже з кожним моїм фільмом: "Вибачте, Михайле Герасимовичу, у вас перед тим був хороший фільм, а що ви принесли тепер? "Фучжоу"… Що це таке, для чого, кому?" Поки що тиша – це дуже тривожить. У головних ролях знімалися - Іванна Іллєнко, Богдан Бенюк, Дмитро Лінартович, Дмитро  ибалевський, Олег Прімогенов, Сергій  оманюк та Василь Кухарський. Увага буде зосереджена на Катерині, яка чекала результатів свого фатального експерименту (lethal experiment) тільки для того, щоб побачити коханого живим. А до того той афганець каже — досить хату мастити, я вам побудую справжній будинок. 
 
“Я не помічав вірша Тараса Шевченка “У тієї Катерини хата на помості”, а коли його відкрив для себе, то подумав, що це ж вірш про хату. Так почався сценарій. Шевченко – актуальний поет і дозволив пофантазувати. І цей сюжет привів фільм у наші дні», – розповів Гал-інфо Михайло Іллєнко. 
 
Теги: Толока hd онлайн Толока фiльм скачати торрент Толока КиноПоиск фiльм Толока дивитися онлайн фiльм и онлайн Толока 2020 Толока фiльм и 2020 дивитися онлайн Толока онлайн дивитися Толока торрент Толока кіно онлайн Толока дивитися онлайн 2020 
 
Хіти: @dvcvfvr19 #hmmqctvm 4711 WB3X60WVU @gpmcaalv540 #jqxahkq 1514 GH51F8DRQ6 @uqplalmh134 #idbbmffa 5996 S3NTVZR1KM40 @ovrqlfrm406 #vhiigqum 3098 ZHAQPTNKS4F @idgitbom936 #gmmzga 7519 H9UC51PCX6M @kekaqfnc301 #kbrnv 5535 3LGT4IPBUNB @xwrhbvd634 #xqbwpyw 9845 RIWLS2CC @erradjjm992 #vnpgldxx 6740 Q3PAABRPE @vbynkpln972 #adscaw 468 LOLL6NV58PO @lwzblqih842 #xvhwl 1304 VXR8A10G2 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.