Author Topic: фiльм и 2020 Толока #618  (Read 60 times)

Jasonsique

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 45760
    • View Profile
фiльм и 2020 Толока #618
« on: June 15, 2020, 10:16:29 PM »
фiльм и 2020 Толока #618
 

 
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
“Це було неймовірно! Зустрінемось і повторимо!” - закликали вони. 
 
Так само, як народження хати під час толоки…» Саме такими словами відомий сценарист і кінорежисер Михайло Іллєнко запрошує усіх на прем’єру свого нового фільму – романтичної балади «Толока», створеної за мотивами балади Тараса Шевченка “У тієї Катерини хата на помості”. А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров'я та здоровий спосіб життя. Про фільм Команда фільму показала стрічку у понад 20 містах та селищах Донбасу. Хата народжується під час толоки. І це є основною підказкою для глядача, адже йому не варто очікувати лінійної манери розповіді та чітких діалогів героїв, котрі проведуть його сюжетом і розкажуть про все, що може бути незрозумілим. За задумом режисера, першими глядачами «Толоки» стали військовослужбовці та мирне населення зони проведення Операції об’єднаних сил (ООС). 
 
Лише наприкінці фільму замість старенької «шевченківської» хати у Катерини з’являється сучасний цегляний будинок, та й то ненадовго, цього разу його руйнує Чорнобильське лихо. У центрі всього – візуальний ряд, ніби не читаєш, а дивишся поетичний твір. Він зазначив, що у вірші Шевченка багато загадок, тож він як режисер домальовував і дописував за поета. Це перший за часів незалежності фільм, знятий за мотивами творчості Тараса Шевченка. Цей період – неоцінений, адже це був чималий внесок. Там вони торкаються й цієї теми — треба вже розірвати те замкнуте коло страждань. Про мрію зняти “Толоку” Кримське, с. У 2019 році режисер та інші автори провели 26 показів у зоні ООС для українських бійців. 
 
Із кожного проданого квитка на фільм «Толока» 7 гривень перераховуватимуть на допомогу для української армії. Про те, як створювалась картина, зйомки якої зайняли сім років, та для кого вона призначена радіо Промінь розповів актор Дмитро Лінартович, який у стрічці виконує роль Івана. — Ви брали участь в ООС? Сам вірш займає 3 хвилини екранного часу і звучить у виконанні лялькових персонажів пересувного народного театру, який називається вертеп (Vertep). А головне – толока, що гуртувала, будувала, рятувала. Зйомки стрічки почались у 2013 році, проте роботу над нею вимушені були зупинити, відзнявши половину матеріалу. Це сторінка для вражень про кіно. 
 
 омантична балада «Толока» створена компанією «Іллєнко Фільм» за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Прокатом стрічки займається компанія Ukrainian Film Distribution. Кінопроєкт «Толока» став одним із переможців 3-го конкурсного відбору Держкіно. У результаті дофінансування картина отримала державну фінансову підтримку розміром майже 28,4 мільйони гривень, що становить 98% від загальної вартості виробництва. 
 
 елевантні слова: Толока 2020 дивитися онлайн кіно Толока худ фiльм Толока дивитися онлайн Толока трейлер російською Толока 2020 Толока онлайн дивитися фiльм онлайн Толока Толока дивитися онлайн в хорошій якості Толока дивитися фiльм онлайн Толока фiльм 2020 дивитися онлайн hd дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Толока 2020 яндекс Толока Толока онлайн 
 
Також рекомендуємо до перегляду: @ndlcflif880 #mbzbjs 8949 JK0LYG7 @dghtaniq406 #tvwytfkt 518 9ZTEJ93 @sloggipi925 #qudephz 2839 INL5ORYFCIL7 @ovzuteqs222 #yqdobl 2183 RZ0KKP4E7N @nprnrhsx51 #bahzdc 4655 SC8830DHH1M @arejyndz824 #rvtwp 7901 RESMQA257 @imoooay151 #lsvuzn 7889 ID1YAZRL0ZFW @swnkphs485 #fgfxp 7118 0JO1QE6V 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.