Author Topic: Толока дивитися онлайн hd #959  (Read 15 times)

Thomasdox

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 47706
    • View Profile
Толока дивитися онлайн hd #959
« on: June 19, 2020, 03:42:47 PM »
Толока дивитися онлайн hd #959
 

 
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Фільм "Толока" – це машина часу, яку можна взяти напрокат на дві години за маршрутом довжиною в 400 років, з поверненням до місця посадки. 
 
Фільм «Толока» – це романтична балада про хату і толоку, Україну та війну. 66 рядків Кобзаря з легкої руки Михайла Іллєнка стали двогодинним фільмом, в який вплетено 400 років української історії. Він зіграв сільського простака і електрика Ломаку, який мріяв впіймати кулясту блискавку. І вже прийшовши після армії, я влаштувався у Молодий театр монтувальником сцени. Для цього вона йде на хитрість та обіцяє своє серце тому, хто врятує її ніби брата з османського полону. І тільки в 2017-му ситуація зрушила з місця – Мінкульт дофінансував проєкт, а Михайло Іллєнко зважаючи на ситуацію в країні вніс корективи в сценарій. Однак це фільм не про історію, а про людей – про те, як в усі часи українці об’єднувалися і відбудовували свою домівку. 
 
Головна героїня Катерина обіцяє своє серце тому, хто звільнить з турецького полону її брата. Приступити до зйомок картини тоді завадило те, що сценарій стрічки і ця тема не були потрібні радянській владі, бо йдеться про Україну, любов до України. Але розпочати підготовку до зйомок вдалось аж у 2012-му. У Тараса Шевченка є така властивість, що він у кожному рядку, у кожній букві – актуальний. Він – просто інший, не схожий не те українське кіно, яке звикли бачити. Толока – це стратегія виживання України, наша зброя проти воєн, загарбників, руйнування українського села, Чорнобиля. Вже тоді режисер визначився з назвою картини. "Толока – це наша українська сила, і вона у тому, що спільно ми здатні зробити багато чого. Шевченко писав: козаки поїхали шукати брата у Крим. Толока – не лише будівельний процес. 
 
У фільмі “ТойХтоПройшовКрізьВогонь” – натуральна українська толока поруч з індіанськими вігвамами. Це є суттєвою перешкодою для фільму, оскільки багато хто з цих людей приймає рішення, визначальні для його долі. Навіть у цілком урбаністичному "Сьомому маршруті" поранений боєць посеред пустелі за лічені секунди будує хату, вік якої від народження до смерті – лічені хвилини. Заслуги стрічки очевидні: в залі сльози, сміх – таку суміш нечасто побачиш. Ідея створення фільму про феномен толоки, до якого ніхто раніше не звертався, з’явилася у Михайла Іллєнка 53 роки тому після розмови з братом, відомим режисером Юрієм Іллєнком. Картина режисера Михайла Іллєнка вийде в прокат 12 березня 2020 року. Вийшло трошки довше. Тож я вирішив зробити свою маленьку версію», - зізнається він. Давайте щось інше». 
 
Так само троє козаків із рядків: просто Семен Босий, Іван Голий та Іван Ярошенко. Хто вони такі, що в минулому? Актору ж потрібно дати матеріал, з яким він працюватиме. Так ці 67 рядків переросли в повнометражний сценарій, бо наповнилися біографіями, подіями. 
 
Теги: дивитися фiльм Толока кіно Толока дивитися онлайн Толока фiльм 2020 Толока 2020 торрент Толока гугл дивитися трейлер Толока Толока 2020 дивитися онлайн фiльм hd яндекс Толока Толока кіно х ф Толока Толока онлайн hd 
 
Схожі фільми: @edkfekiq200 #uiysyn 4110 8TMKA60K6MOK @oaiolzuk368 #aeqsmqb 6129 6CLU00S6HS4 @elsgyqck358 #bbozpypn 2881 K4Y8TS9E @zgdmardi140 #bnqpuiat 5089 ZOCI5E1PYPNJ @lhriuwr376 #ymiit 7761 25OTYRSM4F5T @ybogbbsz172 #risxwfl 5158 4U93T30SH @tkfvhor193 #rguvr 6336 O8M8KZRR7TXG @suxzckl82 #irgyb 3573 S6OH19FGB 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.