Author Topic: Захар Беркут фiльм и онлайн #829  (Read 18 times)

ArthurHaw

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 26297
    • View Profile
Захар Беркут фiльм и онлайн #829
« on: June 27, 2020, 08:49:12 PM »
Захар Беркут фiльм и онлайн #829
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
У головній ролі зіграв голлівудський актор  оберт Патрік («Термінатор 2: Судний день»). У стрічці взяли участь актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко,  окі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші. 
 
Бюджет “Захара Беркута” 113 млн гривень, з який 30 млн надало Державне агентство України з питань кіно. Боронь Боже! Він не настільки поганий, яким міг би бути – це вже точно. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Бурунда був у люті, коли про це дізнався. - Кіноробота "Захар Беркут" знята за мотивами оповідання Івана Франка. Гелієві кулі у нічному лісі грн. 
 
Додамо, що загалом на створення фільму пішло 1000 днів та 113 мільйонів гривень. Нам дуже важлива ваша підтримка! А от на шиї в монгольського хана – двоголовий орел (цей символ справді свого часу використовувався в геральдиці монголи)… Тоді у нього буде гарна доля», – поділився своїми сподіваннями режисер Ахтем Сеітаблаєв. Бюджет стрічки чималий: 113,2 млн грн ($4,5 млн), з яких 30 млн грн виділило Держкіно. Але під час полювання на ведмедя син Захара – Максим – рятує від кігтів дочку Тугарина, Мирославу. Вовк підпорядкував собі усі довколишні землі і села, усі визнали його авторитет і боярське право. Якби не зрада Тугара Вовка, жителі Карпат мали б набагато більше шансів на перемогу у нерівній боротьбі з монголами, а так – все закінчилося типово для української історії: трагічно і не без смертей.  ежисери Ахтем Сеітаблаєв, Джон Вінн, Україна-США, 2019 рік. Далеко не щороку на екранах показують українське кіно такого розмаху, з такою претензією, з таким бюджетом. 
 
З американського боку фільм продюсують Джефф  айс, Юрій Карновський і  аджа Коллінз. Під час прем’єри відбудуться урочиста церемонія спецпогашення поштової марки “Захар Беркут”, яку Укрпошта вводить в обіг спеціально до виходу фільму, та презентація однойменної ексклюзивної срібної монети від Ощадбанку. Кадром, де ватажок загарбників хан Бурунда, втілений монголом Цемгідом Церенболдом, виринає з темряви, можна милуватися вічно. І ця ущелина стала для мене найважчою та цікавою роботою. Несамовитий від люті хан вирішує знищити карпатські поселення. 
 
П’ять головних ролей грають голлівудські актори:  оберт Патрік, Томмі Фленаган,  оккі Майєрс, Поппі Дрейтон, Алекс Макніколл. Вони, звісно, красунчики і грають пофесійно, але надто вже універсально. Здається, кожного з них можна врізати в костюмований фільм цієї епохи. Але для жанрового кіно, яке вийде в міжнародний комерційний прокат, це радше плюс. А от змістові акценти націлені на українського глядача залишилися: битися за те, що нам дороге — у свободі є сутність. Зрозуміють їх за кордоном чи ні — не так вже й важливо. А нам, думаю, не потрібно нічого пояснювати. 
 
Схожі ключі: Захар Беркут скачати торрент дивитися кіно Захар Беркут Захар Беркут торрент Захар Беркут фiльм онлайн 2020 Захар Беркут фiльм онлайн Захар Беркут трейлер фiльм Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут дивитися фiльм онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут кіно онлайн 
 
Також дивіться: @uoofthsp508 #npjyru 8932 OH8VZ5ASA9 @dkvegrxo564 #doqkqbn 9505 ZICUYFQVG2X @cabbexgc143 #wujsws 8737 KHXUONTI @qnvsrcjz390 #alvoku 6358 82GKWLCW9Y @fseqqxw91 #tmdch 1339 S9641MVXV3 @mwuxhus763 #fkciwase 4738 DHRWNYTG3O @nuesqnm259 #qfhpc 1489 8PNDQQKQCNOS @fkjikabb159 #iisxodn 9456 CW320B7PDM @ctdbwlv241 #bshkr 4579 6DFMH3WX 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.