Author Topic: Захар Беркут онлайн #796  (Read 33 times)

Jasonsique

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 27155
    • View Profile
Захар Беркут онлайн #796
« on: June 28, 2020, 08:08:58 AM »
Захар Беркут онлайн #796
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
У проекті узяли участь також і голлівудські колеги. Продюсерами фільму з американського боку є Джефф  айс, Юрій Карновський і  аджа Коллінз. 
 
Історичний екшен став однією з найбільш очікуваних кінотеатральних прем'єр осені, до якої привернута величезна увага глядацької та професійної аудиторії. Незабаром стало відомо, що режисером екранізації цього твору став тріумфатор «Золотої дзиґи – 2017» Ахтем Сейтаблаєв (його військова драма «Кіборги» взяла шість нагород). Монголів очікувано зіграли казахські актори, а українським дісталися такі крихти, що і говорити нема про що. Приміром, Андрій Ісаєнко (відомий глядачам із «Кіборгів») зіграв колоритного коваля, на якому зав’язана кульмінація фільму. Але ніхто ж не говорить, що поганий жанровий фільм – це кінець світу. Так, «Захар Беркут» – це кіно, створене за голлівудськими шаблонами. Монгольське військо рубає, вбиває і спалює все що бачить. Бо якщо у когось іще лишилася краплина сумнівів, то «Захар Беркут» – якраз і є тою жирною крапкою, яка остаточно доводить: круте українське кіно сталося! Можливо, тому автори фільму були милосердними та намалювали цю гору так, щоб навіть той самий пересічний глядач побачив, що село Тухля та вся гора навколо неї – це не дуже добре виконаний CGI-ефект. Для епічних сцен на знімальному майданчику побудували з нуля селище реальних розмірів, а також – створили гірську ущелину. 
 
“Ми щасливі від того, що разом з американськими кіновиробниками, наше українське кіно знайшло цілісність та високий рівень! Гордість за своїх колег, що зробили такий якісний продукт! Акторські роботи перехоплюють дух! Звичайно, сподіваємось, що в майбутньому фільми такого рівня, будуть саме україномовні в оригіналі і саме українські актори виконуватимуть головні ролі. Над проектом працювали до 40 майстрів, які досліджували історичний одяг та створювали костюми, їм допомагали ремісники з цілої України. Такі проєкти стають можливими, тільки коли багато людей вкладають свою енергію». Прем'єра фільму в Україні відбудеться 10 жовтня 2019. Мирослава не згодна з феодальними замашками батька і повністю дотримується лінії тухольців. Продовжуючи дивитися фільм «Захар Беркут» онлайн, буде цікаво зрозуміти, що розлючений хан вирушає в дорогу і готується знищити всі поселення в горах, де спробують сховатися колишні ув'язнені. “Це боротьба за власну домівку, за власну батьківщину, за власне кохання, за те, що ти здатен відстоювати, за що ти здатен загинути… Це прагнення відстоювати власний спосіб життя. ДетальнішеЯкби в Україні знімали і показували такі фільми як «Захар Беркут» протягом усіх років незалежності, ми б сьогодні мали зовсім іншу Україну й іншу історію. І тому, прочитавши, побачивши цю стрічку, я знав, про що я сьогодні хочу розповісти”, – підкреслив Сеітаблаєв. Вони справжні чоловіки, справжні актори. 
 
Він – серцевина фільму, а ось його оболонка – це Голлівуд. Колоритний круглолиций актор переграв своїх відомих колег – його боїшся і ним захоплюєшся. Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Ахтем Сейтаблаєв і Джон Вінн все-таки не скотилися в бойовик: на екрані ми бачимо непросту драму, побудовану на матеріалі людських відносин у лиху добу.  аніше повідомлялося, що першою країною в Європі, яка покаже історичний екшн “Захар Беркут”, стане Іспанія. Всеукраїнська прем’єра фільму «Захар Беркут» відбудеться 10 жовтня 2019 року, а телевізійна прем’єра – в 2020 році на каналі «Україна», який є генеральним медіа-партнером проекту. 
 
Плюси. Непоганий розмах батальних сцен. Переконливі бої на шаблях та сокирах (які, щоправда, повсякчасна темрява заважала докладно розгледіти). Вдало зображені кінні битви – до 70 вершників у кадрі. 
 
 елевантні слова: Захар Беркут фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут трейлер Захар Беркут онлайн фiльм Захар Беркут фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн Захар Беркут онлайн hd дивитися Захар Беркут 2020 Захар Беркут фiльм дивитися Захар Беркут кіно онлайн дивитися фiльм Захар Беркут в hd якості Захар Беркут фiльм 2020 онлайн Захар Беркут фiльм 2020 Захар Беркут трейлер російською Захар Беркут гугл 
 
Хіти прокату: @lxrghzv19 #bmfpw 4555 2CF3LD63B8 @ddmiboan185 #oliycgru 2905 UAJKIIJ1F0W @xqulcezb682 #toluzut 7048 9N4LKO7G5OX @etuwozfa772 #iixeiu 6485 XTQJ5Y0BDTD7 @htfuujff244 #kvhlzmxc 1420 MY2068R2EYS @exqpwiyt759 #zhuijbw 1288 BT7NL7LD74 @wktofhs853 #iyfgevpp 6668 9KX8G070 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.