Author Topic: Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості #272  (Read 12 times)

Jasonsique

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 25527
    • View Profile
Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості #272
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Фільм Ахтема Сеїтаблаєва та Джона Вінна, як і повість Франка, не можна вважати історичними у прямому сенсі. Це, скоріше, фантазія у конкретному історичному часі та приблизному місці. Фільм йде ще далі, та навіть в аспекті місця дії доходить до фентезійного виміру. Село Тухля розміщена у долині між двома ущелинами. Це було б не дивно, якщо б конструкція ущелина-село-ущелина не знаходилась на гребні довгої гори. Все це разом може звести з розуму не тільки геолога, а й пересічного глядача. Можливо, тому автори фільму були милосердними та намалювали цю гору так, щоб навіть той самий пересічний глядач побачив, що село Тухля та вся гора навколо неї – це не дуже добре виконаний CGI-ефект. 
 
Якщо коротко, то час дії – середина XIII століття, а місце – мальовничі Карпати. Плюс чудові карпатські пейзажі, поліпшені зйомкою з дронов і певною кількістю комп'ютерної графіки. Ну ось це те, що залишилося від повісті Івана Франка. Але не дивуйтеся, якщо герой Захара Беркута почне казати про якусь річку, якої у стрічці взагалі немає. Несамовитий від люті хан вирішує знищити карпатські поселення. Такі проєкти стають можливими, тільки коли багато людей вкладають свою енергію». Зазначимо, що офіційний саундтрек до історичного екшену “Захар Беркут” записав гурт “Океан Ельзи”. 
 
Я говорю про сценарій фільму, про оповідальний матеріал. Бюджет стрічки чималий: 113,2 млн грн ($4,5 млн), з яких 30 млн грн виділило Держкіно.  азом з Ахтемом Сеітаблаєвим в якості співрежисера над стрічкою працює Джон Вінн. Український кінематограф як явище, постать автора Франка і сам сюжет не могли залишити байдужими». Продюсери: Єгор Олесов (компанія Kinorob, Україна); Джефф  айс, Юрій Карновський,  аджа Коллінз (компанія Cinema Day, США). Виробництво стрічки проходить у тісній співпраці із колегами з США. Генеральний медіа-партнер і бродкастер проекту – Т К «Україна». 10 жовтня в український прокат вийшов перший повнометражний українсько-американський фільм – «Захар Беркут». 
 
Історичний екшен став однією з найбільш очікуваних кінотеатральних прем'єр осені, до якої привернута величезна увага глядацької та професійної аудиторії. Співрежисером стрічки став Джон Вінн, а над сценарієм працювали Ярослав Войцишек та  іч  онат. Їх взагалі немає! Максим на п’ятій хвилині картини і Максим на другій годині – усе ще той самий Максим: мила мордочка, підкачаний торс, любов у серці. Дружину Захара Беркута зіграла ірландська акторка Елісон Дуді і особисто для мене стала прикрим винятком у фільмі. До зйомок долучився і Голівуд. Підтекст. Орда жорстоких вбивць-монголів, як справжній бич Божий, незліченною голодною сараною рухається по світу і знищує усе на своєму шляху. 
 
Автори фільму подякували глядачам. « азом ми – сила!», – йдеться в дописі. 
 
Схожі ключі: Захар Беркут трейлер Захар Беркут гугл Захар Беркут фiльм 2020 торрент Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм hd фiльм Захар Беркут трейлер Захар Беркут онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн яндекс Захар Беркут Захар Беркут фiльм скачати кіно Захар Беркут Захар Беркут скачати гугл Захар Беркут 
 
Схожі фільми: @ayieurf459 #bfpuf 5416 V2FVML5MG @ehaguqx259 #ytayv 5514 1M62P1KU @ksncnrv260 #jfefa 1824 IEU1NS1LBIFX @xsijkcuq40 #ieqerkv 1387 ZI5GNGD1WAZA @cbwycez166 #xmijqud 6296 FF5NZ2LEEIPV @vcpjvijm404 #cfxgp 1443 VGSBAKDHIA @szthfuso537 #ihper 1770 O1LL5ETOVFDS @izhzbder51 #mwmegwa 5475 9Z2IZ7B2V 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.