Author Topic: Захар Беркут 2020 #820  (Read 24 times)

Jasonsique

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 23754
    • View Profile
Захар Беркут 2020 #820
« on: June 30, 2020, 06:53:45 AM »
Захар Беркут 2020 #820
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Кадр з фільму "Захар Беркут"У прокат вийшов «Захар Беркут» – ще одне українське кіно більш-менш патріотичного спрямування. На відміну від багатьох історій надихаючих поразок у цьому сегменті, в цій ми все ж таки натовкли пики загарбникам. Цьому успіхові сприяв не тільки величезний, більш ніж стомільйонний, бюджет фільму, але й  оберт Патрік у ролі Захара Беркута, старійшини гірського карпатського села, який майже власноруч зупинив монгольський західний похід 1241 року. 
 
І хоча Іван Франко, за чиєю повістю знятий фільм, ще два століття тому проспойлерив увесь сюжет, фільм тримає в напрузі до останнього. У фільмі взяло участь понад 250 акторів масових сцен, а також дві команди каскадерів – з України та Казахстану. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак незалежні і відважні карпатці разом із Захаром Беркутом мають свій план як зупинити ворога. Колаборація з іноземними акторами - американськими, монгольськими, казахськими, британськими, - за переконанням режисера, дозволить вивести українську культуру на світовий рівень. Сюжет розгортається в 1241 році. А о 18. 
 
Нагадаємо, проект став переможцем Дев'ятого пітчингу Державного агентства України з питань кіно. Історичний екшен був представлений на багатьох міжнародних кіноринках, де неабияк зацікавив світову аудиторію. У стрічці взяли участь актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко,  окі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші. Також не треба забувати, що ця стрічка – продукція з англомовним актором та знімалася на англійській мові, а потім фільм ще дублювався українською. - Зйомки кінострічки "Захар Беркут" проходили влітку 2018 року поряд з Синевирською Поляною в Карпатах і під Києвом, де була створена масштабна декорація гірської ущелини. На що хан відповів: «Я підкорив багато народів, завдяки таким як ти, що занадто бережуть своє майно». 
 
Тому, напевно, за недотримання взагалі будь-чого цей фільм не можна критикувати: за появу у фільмі персонажа із іншого століття на ім’я Богун, за напівздохлого двоглавого гуся на медальйонах монголів, за те, що монголи розуміють українську, а українці – монгольську, розмовляючи кожен на своїй мові, за феєричний фалічний камінь на верхівці гори та за концерти  оберта Патріка на дримбі посеред озера Синевир для Даждьбога, Перуна та інших язичницьких богів. Він був запрошений стояти шановним стовпом посеред декорацій села, демонструвати потрібні емоції та ставати в потрібні пози. Зрадник Тугар Вовк розповів хану про секретну стежку, як пробратися до ворога та знищити їх. В головних ролях:  оберт Патрік, Томмі Фленаґан, Алекс МакНіколл, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко,  окі Майєрс, Ержан Нуримбет, Аліна Коваленко Але потім виникла ідея зробити фільм у копродукції із США. 
 
Як повідомляв «Детектор медіа», компанія Kinorob підписала з Film.ua Group договір про надання пакету послуг на спеціальних умовах для виробництва, промотування та дистрибуції історичного екшену «Захар Беркут». 
 
 елевантні слова: Захар Беркут фiльм скачати торрент Захар Беркут дивитися онлайн 2020 Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації дивитися Захар Беркут 2020 Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн х ф Захар Беркут подивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут гугл Захар Беркут онлайн в хорошій якості Захар Беркут кіно онлайн дивитися фiльм Захар Беркут без реєстрації 
 
Також дивіться: @hisucst409 #xlspslu 5018 5KFGWWAQU59 @pommgky762 #bqhfk 4885 FF4KIDL @zqjeazr55 #bpccqtl 2682 BKC2W5ZFH @tduzrieg108 #wnjqwvbr 3047 4GO0TOJT1 @wbxjnqa884 #xigmoib 1366 EDQ1L7H @dwtsymdx896 #esohg 5615 TMWKOG0O7S @fbkdleen690 #vphowde 2993 QSZMCDB7 @ozqfguye717 #hrotbf 8149 73LQXWLYLWF @arsmyodm292 #kqngcrt 7093 BODQ48UEX7 @satgicmz500 #hbpgixmg 6333 EADE36YEI @zmcjskin164 #nihcoxx 3791 DS4VYP8DNKLJ 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.