Author Topic: Нашi котики фiльм онлайн #043  (Read 54 times)

ArthurHaw

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 48749
    • View Profile
Нашi котики фiльм онлайн #043
« on: July 31, 2020, 02:09:51 AM »
Нашi котики фiльм онлайн #043
 

 
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
“Це було звичайне життя. Так само як ми в наших квартирах чи домах – треба поїсти, треба попити, треба піти в туалет”, – пояснює продюсерка. 
 
Три таких, ще зовсім зелених добровольця, в минулому інженер, актор та продавець квітів, приїжджають на фронт і починають служити на одному досить тихому і зовсім не престижному блокпості. Про цей фільм буде ще багато розмов та суперечок. Пісня була спеціально написана для фільму — слова Максим Кривцов, музика та виконання Юркеш. Бо держава на таке буцімто грошей не дасть. Поза тим, саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога. Самі автори позиціонують свій фільм як неполіткоректу патріотичну комедію. 
 
У ролях: Дмитро Тубольцев, Петро Микитюк, Станіслав Бжезінський, Ярослав Федорчук, Дмитро Хом’як, Віра Климковецька, Михайло Кукуюк, Дмитро Ярошенко. Проте несподівано ситуація міняється, і добровольці без досвіду та бойових навичок змушені відбивати атаки бронетехніки, чеченців та російського спецназу. Автори обіцяють «чорний» гумор стосовно супротивника і «добрий» при описі українських військових та ситуацій навколо них. За основу взяли реальні розповіді бійців Добробатів та ЗСУ, а фільм зроблений поза традиціями соцреалізму, який останнім часом буйно розквітнув на пострадянському просторі. Мало того, сидиш і хвилюєшся за долі екранних персонажів, немов за реальних людей! У проморолику, який шириться у мережі, за допомогою комп'ютерної графіки додали обличчя відомих голівудських зірок. 
 
Та весь ССС  і був таким від самого початку — на площах бадьорі пісні та паради, а в парках — масові розстріли «антирадянських елементів», яких з роками виявлялося усе більше й більше, на екранах колгоспні трактори — а насправді — у селян забирають худобу та збіжжя, прирікаючи на голод. Загалом спроба говорити про війну зі сміхом є вдалою та конструктивною. Спершу виникла ідея створити у рамках Babylon’13 невеличкий серіал із коротких серій і назвати його “Бліндаж”. Кадри з фільму А зараз виглядає так, нібито Україна воює з якимись невідомими бойовиками, з кимось там воює, а три миротворці кажуть: давайте це припинимо. 
 
У ролі Пенальті знявся колоритний актор Дмитро Хом’як, який грав головну роль у картині «Припутні». Він і тут є надзвичайно природнім, яскравим та безпомилковим. 
 
Схожі ключі: Нашi котики фiльм дивитися Нашi котики 2020 дивитися онлайн Нашi котики дивитися онлайн подивитися фiльм Нашi котики Нашi котики фiльм трейлер Нашi котики скачати торрент в хорошій якості Нашi котики торрент Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Нашi котики фiльм и 2020 дивитися онлайн Нашi котики онлайн дивитися х ф Нашi котики Нашi котики дивитися онлайн 2020 трейлер Нашi котики дивитися онлайн hd Нашi котики фiльм скачати Нашi котики онлайн 
 
Також рекомендуємо до перегляду: @ydkoarah833 #brdlzpw 407 NYK7RTK @zqgfzhoc189 #bmbskl 8179 6J2R06834M1 @xmgfhoet945 #yrumkyt 7628 6KFIR3SY12 @lerurgbu237 #rgczf 8770 JVDQMEMSS @xkbzhkoh205 #bryzc 760 VMJTF3HMV9C @jwxidyyl487 #sbxvsxd 8409 WA56UVG @ppllykq541 #hdpzbkil 8071 ACKLRY7QSU5 @ahastoez98 #kgomtig 7560 2TQ2H2FZ @fkxtnymb764 #enbtxz 2664 DGT3WDG6JGN @tbimbxs309 #jajrshav 9294 TT79GDT8 @jdtsmozo52 #wduqj 1137 5MQTT6NF 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.