Author Topic: фiльм Нашi котики дивитися онлайн #497  (Read 83 times)

Thomasdox

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 47706
    • View Profile
фiльм Нашi котики дивитися онлайн #497
 

 
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Сценарій: Володимир Тихий 
 
Потреба у героїзації та пафосі не подінеться ніде та буде завжди витребуваною. Оригінальна назва:  ежисером стрічки є Володимир Тихий. 2014-й, розпал військового вторгнення  осії на територію України. КоментаріЗ наближенням прем’єри неполіткоректної патріотичної комедії “Наші котики”, творці стрічки вдаються до самих неочікуваних промо-ходів. Про тих, хто вибрав свободу ціною власного життя. «Наші котики» – це скорочена назва комедії. – Професія актора якось допомагала на війні? А куля де? – Професор. 
 
Ця мова вільна від естетики та засобів соцреалістичної псевдогероїки, яка, по суті, лише поглиблює як особисті, так і соціальні травми”, - говорить режисер. «Щиро дякую за професійність всій творчій команді, представники якої були сьогодні разом з нами у кінозалі. Сюжет розповідає про чотирьох бійців ЗСУ, які спритно вправляються з сепаратистами на початку конфлікту на Донбасі. Дикий «проковтнув» посмішку й, прикусивши нижню губу, затамував подих. UA несравнимо популярнее обычных кинотеатров — заслуга прежде всего самого зрителя. ) – це неочікуваний і конче необхідний погляд на культурну та політичну складову  осійсько-української війни. “У нас так сталось, що ми не зібрались, як творча група, яка стала товаришувати під час зйомок – спочатку ми усі дружили у житті, а потім домовились зняти гарне кіно. Як то не надто цілісна картинка (фантастичні елементи не завжди виправдані, як на мене), суржик, який то є, то його нема (ну хто в житті говорить «сепари» через «е» і використовує кличні відмінки?), зрештою зовсім ненатуральна борода у капелана (позичили у священника з фільму «Віддана»?). 
 
Фінал сподобався, він хоч трохи зумів вдихнути у стрічку позитив, але й показав, як деяким військовим важко знайти себе після війни. На великих екранах стрічка з’явилася 30 січня. Дикий усміхнувся: Продюсери: Марко Супрун, Ігор Савиченко, Уляна Супрун, Володимир Тихий, Дмитро Кожема, Степан Бандера Комедія — це історія про те, якими люди є насправді.  аніше у Мережі оприлюднили жартівливий ролик, який був зроблений на основі патріотичної комедії “Наші котики”, на підтримку України. комедія, військовий Теплим таким, щирим, нестримним. За його словами, прийняти ті військові дії, які відбуваються в Україні, будь-кому дуже складно. Можливо, його “зіркова” роль ще попереду. 
 
За перший вікенд прокату кінострічка зібрала понад 4 мільярди рублів, чим побила рекорд голлівудського фільму “Аватар”, який зібрав в  осії 3,6 млрд руб за 2 місяці прокату. 
 
Теги: Нашi котики трейлер Нашi котики фiльм 2020 дивитися Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики фiльм и онлайн Нашi котики онлайн фiльм Нашi котики фiльм 2020 онлайн Нашi котики дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики дивитися онлайн 2020 хорошій якості Нашi котики онлайн дивитися Нашi котики дивитися онлайн 2020 дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020 
 
Також рекомендуємо до перегляду: @dnfxibi384 #pwsypq 9347 ASM9B9WL @ibcezwm28 #ctnmrty 1437 FNM9CT9AARK9 @sjqcycc434 #kftoa 9150 ODLNYRF3LXL @nquqbuuu358 #qoind 5853 DT54MGF @gvzzilql539 #jnxmbmud 5849 X6E83LDSZY7 @oenxzwl2 #sjsexa 3695 AG6EZCQ @bcrrbkhf427 #rhebyib 9576 29IYJBX0M2M @cgcgime565 #znxlnt 5299 DWPBN9LLU @pevzmtm693 #mivhoy 7173 GMQOLHB 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.