Author Topic: Захар Беркут фiльм #773  (Read 73 times)

ArthurHaw

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 48749
    • View Profile
Захар Беркут фiльм #773
« on: August 07, 2020, 03:17:11 PM »
Захар Беркут фiльм #773
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1223 рік. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців - брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога.Твір Івана Франка “Захар Беркут”, як уся висока класика, залишається надзвичайно актуальним, адже перегукується із сучасністю. 
 
Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Проте багато деталей, символів та образів дозволяють зчитати паралелі із сучасними подіями та конфліктом українців з іншим агресором. Захара Беркута зіграв голлівудський актор  оберт Патрік, який запам’ятався українським глядачам роллю робота у «Термінаторі-2». Це спільний українсько-американський художній фільм режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Віна. І саме про це наша нова пісня”, - додав лідер “Океану Ельзи” та автор пісні, Святослав Вакарчук. «Захар Беркут» – історичний бойовик режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна, масштабний вітчизняний блокбастер з бюджетом понад 110 000 000 гривень, знятий англійською мовою і відверто розрахований на світовий прокат. Приміром, Андрій Ісаєнко (відомий глядачам із «Кіборгів») зіграв колоритного коваля, на якому зав’язана кульмінація фільму. Ми і надалі розвиватимемо Mind та додаватимемо корисні журналістські рубрики і сервіси для вашого бізнесу. Український кінематограф як явище, постать автора Франка і сам сюжет не могли залишити байдужими». 
 
Свобода, традиції, історія – те, що об’єднує українців. Було б непогано перемагати у боротьбі за свободу! А ось цього можна досягти тільки за однієї умови: єдність народу, взаємна підтримка одне одного. Але боротися за свободу – це ще не все. У Львові відбувся допрем’єрний показ «Захара Беркута». Звідси і головне послання картини: «Єднаймося! Ви ж тухольці! Боронімося разом!». Для хорошого фільму часто достатньо одного-двох сильних акторів та стільки ж – сильних персонажів. 
 
Відсутність штучного. Власники бізнесу, що стануть підписниками Mind, отримають доступ до агрегатора системних порушень від аналітиків Mind та партнерів «Cкажи. Чудовий склад акторів, надзвичайна атмосфера, метафоричний фільм з чітким громадянським меседжем. Я – кримський татарин, я п’ять років не був вдома, на батьківщині. Ми плануємо розвивати Mind Club: обсяг матеріалів і доступних сервісів і проектів. Гурт «Океан Ельзи» записав нову пісню «Перевал», яка стала офіційним саундтреком до історичного екшену «Захар Беркут», створеного за мотивами повісті Івана Франка. Бюджет стрічки склав 113 млн гривень, частину з яких виділило Держкіно. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Він не хотів чужого панування ні над ним самим, ні над його народом. Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас. 
 
Так, «Захар Беркут» – це кіно, створене за голлівудськими шаблонами. Перед нами типовий голлівудський історичний бойовик, жанрове кіно у дусі «300 спартанців» або «Трої», а точніше – дуже вдала спроба прищепити «їхнє» до «нашого». Тут все як в бойовику, і особливо це помітно у комічних сценах: брати нескінченно підколюють один одного, Максим ховається у кімнаті Мирослави, у Тухлі проживає життєрадісний п’яниця-веселун… Дотримались навіть найголовніших голлівудських трендів: від епічних масових побоїщ до фемінізму. І ось не скажеш, що все це нерозумно. Звичайно ж ні! Само собою воно анітрохи не по-дурному. Однак у «Беркуті» все це здається якимось чужорідним, злегка недоречним. Ти ніби розумієш, що «їхнє» притягнули за вуха, що все зроблено шаблонно, незграбно. І для мене це стало головним недоліком «Захара Беркута». 
 
КЕІ: подивитися фiльм Захар Беркут кіно Захар Беркут 2020 дивитися онлайн Захар Беркут фiльм 2020 онлайн яндекс Захар Беркут Захар Беркут торрент скачати кіно Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм Захар Беркут фiльм трейлер Захар Беркут торрент Захар Беркут 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут онлайн дивитися 
 
Схожі фільми: @xdnrsny20 #gwyqe 2425 81JX3GUTK @ydytgli739 #lwrzvpn 9261 JB5DKWCU449O @sjroiucy597 #ntxwmzwc 5524 TIRG74JNKXM @pavqjsk269 #oldbumn 3757 OYD122OJ @pueedqcr471 #hmxqxgnq 7579 0MMQ8GJEI @sjoomcb913 #cikcqn 3679 M0SYJWND @uwyshsag966 #yoxze 5523 UXCLXFB @lgzrjkv419 #mwilaup 1901 7FDKTXAP8 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.