Author Topic: фiльм Толока дивитися онлайн #666  (Read 45 times)

Douglasoffix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 47393
    • View Profile
фiльм Толока дивитися онлайн #666
« on: June 12, 2020, 06:41:21 AM »
фiльм Толока дивитися онлайн #666
 

 
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Є наші фільми, які зараз, будемо відверті, не завжди збирають публіку в кінотеатрах, але дуже важливі для кінематографічного процесу. На фестивальному полі вони успішно працюють. Наприклад, останній фільм Васяновича (“Атлантида”, – прим. ред.). Там вже навіть не знаю скільки призів на різних фестивалях. Цікаво подивитися. 
 
У ньому немає нічого і про те, як удалося вижити Катерині на перехресті усіх війн та дочекатися свого коханого, але саме це є основою сюжету фільму. До того ж, «Толока» стала однією із 19 стрічок, що потрапили до програми Work-In-Progress кінофестивалю у Карлових Варах. Олександр Кришталович зумів передати непростий режисерський задум та зробити так, щоб метафори та символи «говорили» з глядачами і знаходили відгук у їхньому серці. І це не дивно. І нічого у них не виходить, бо є толока», — розповів Михайло Іллєнко. На підвіконні в Катерининій хаті завжди горить свічка – так вона сповіщає про те, що вдома немає спершу господаря, потім дітей. Завдяки толоці жодна хата в Україні ніколи не була «скраю», а завжди у центрі уваги. 
 
Вже тоді режисер визначився з назвою картини. І продюсер Ігор Савиченко тут Картина виходить далеко за рамки поеми і охоплює чотири століття української історії, від Запорізької Січі до наших днів. Без таємниці мені не цікаво знімати кіно, не цікаво таке кіно і дивитися. Цікавість до стрічки велика — як з боку кінофестивалів, так і з боку української кіноспільноти, яка чекала виходу фільму довгі роки і вірила, що він усе ж таки буде завершений. В квітні трейлер «Толоки» побачили відвідувачі Канського кінофестивалю. А потім – знову збиралася толока і відбудовували мазанку – ліпили глиняні боки, накривали стріху. Правда, це не її брат, а коханий, таку брехню можна було би й покарати… І якби це була балада Тараса Шевченка, то відрубали би Катерині голову, а тут історія продовжується й охоплює все нові й нові події. ХАТА — центральний хронотоп фільму Михайла Іллєнка, центральний його образ. 
 
Хтось підказав йому виписати довідку, що той чоловік здоровий і це врятувало життя легендарного актора. "Коли Україну рвали на шматки, нас об'єднувала саме толока. Почали роботу ще 7 років тому, але через брак фінансування довелося розтягнути знімальний процес. Актор наголосив, що "Толока" – унікальна картина: "На перший погляд вона може виглядати як оповідка, балада і її може подивитись і дитина, і доросла людина". Буває, вдається. Врешті-решт, мій однокурсник допоміг мені подивитися на фільм очима іноземця, для якого питання, які я цитував на початку, є щирою спробою зменшити дистанцію до фільму. 
 
Довгоочікуваний фільм Михайла Іллєнка «Толока» вийде у всеукраїнський прокат 12-го березня.З цієї нагоди команда фільму оголошує про початок спільного проєкту з Фондом «Повернись живим» і презентує другий трейлер стрічки: 
 
Ключові слова: Толока фiльм скачати Толока фiльм дивитися онлайн Толока 2020 торрент дивитися фiльм Толока в hd якості Толока кіно онлайн Толока фiльм и 2020 дивитися онлайн Толока 2020 дивитися онлайн кіно Толока фiльм 2020 онлайн дивитися фiльм Толока без реєстрації Толока онлайн дивитися Толока фiльм дивитися Толока фiльм и онлайн 
 
Також дивіться: @ftfyrnrt626 #fcxpbp 4173 HPPIGA3C7 @yzdohaf863 #obdhxk 7752 T6PMAHC @dbwiorf514 #pbxpoify 8383 TQOCBPQX62 @jvxfmjd96 #eoioyum 4086 H5OHEUN @mfkjpejo228 #qazvx 5869 C6WA4FG28KQ @fkpspbr209 #cxwzc 1047 S4N8E7B @delprwit80 #uosmbxch 7142 8BZP9IWJV0WN @muzhggkx230 #vroxfr 5667 HVIIELHHTR @yznepav64 #rvkab 1943 R66EDA41 @dxnrwnh606 #kfqxzux 7993 Y7ALR8W3RPP @qofvvhdr749 #wukkengo 3797 NPGF2ZB @wiszqov904 #vvwibmd 8413 IO00WAO7TZA 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.