Author Topic: Толока фiльм 2020 прем'єра #310  (Read 33 times)

Douglasoffix

• Hero Member
    • View Profile
Толока фiльм 2020 прем'єра #310
« on: June 12, 2020, 03:24:29 AM »
Толока фiльм 2020 прем'єра #310

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

— «Толока» — один з найкращих українських фільмів, знятих за останнє десятиріччя. Автору вдалося охопити найвизначніші моменти української історії. Хочеться, щоб цей фільм подивилося якомога більше глядачів, — наголосив генеральний директор компанії Ukrainian Film Distribution Андрій Дяченко. 

Після затяжної хвилі цунамі депресивного антигероя – ми бачимо, скільки людей втілює цей імпульс, який пригнічували чи навіть забороняли”. Фільм «Толока» за віршем Тараса Шевченка «У тієї Катерини хата на помості» – перша масштабна екранізація твору Шевченка за часів Незалежності України. Я всім вдячний: і продюсерам, і костюмерам, і гримерам, і акторам. Іванна Іллєнко, виконавиця головної ролі та донька режисера каже, що їх довго не хотіли відпускати після показів. Державне агентство України з питань кіно виділило на виробництво «Толоки» 14 млн 196 тис гривень. Михайло Іллєнко також анонсував, що наприкінці фільму глядачі побачать навіть волонтерів на сучасній війні. А глядачі, які побачили фільм на до прем'єрному показі у всеукраїнському турі, в соцмережах пишуть, що це національно-патріотичний сюрреалізм. 

Його очільник Віталій Дейнега розповів, що у фонді вже мають досвід успішної співпраці з кіно, як-от із творцями «Кіборгів», але все ж ретельно добирають стрічки. Компанія «Іллєнко Фільм» презентувала перший офіційний трейлер стрічки «Толока», яка вийде у кінотеатральний прокат 12 березня 2020 року. Дія фільму охоплює понад 400 років і 14 важливих фрагментів історії України. — Дійсно, друга моя служба була за мобілізацією. «У нас є таємна зброя – толока. 

12 березня у широкий прокат мала вийти історична стрічка Михайла Іллєнка "Толока", яка є екранізацією відомого вірша Тараса Шевченка "У тієї Катерини хата на помості". Головною героїнею фільму - Катериною - стала актриса і балерина Іванна Іллєнко, на екрані можна побачити також Дмитра Лінартовича, якого глядачі впізнають за головною роллю у “Той, хто пройшов крізь вогонь”, відомих акторів Богдана Бенюка, Сергія  оманюка та інших. Але розпочати підготовку до зйомок вдалось аж у 2012-му. У мене завершився період розробки режисерського сценарію. Хоча на них вже було запрограмовано фінансування, але вони залишилися за бортом виробництва. За 2 роки близько 10 тисяч користувачів підтримали 43 різноманітних проекти на суму понад 2,7 млн. грн. У мене своя шкала. Там вони торкаються й цієї теми — треба вже розірвати те замкнуте коло страждань. І я возив із собою фрагменти незавершеної “Толоки”. 

То той мені, запорожці, 

Теги: Толока новий фiльм Толока фiльм 2020 онлайн Толока кіно онлайн кіно Толока 2020 дивитися онлайн Толока фiльм и онлайн фiльм и онлайн Толока 2020 Толока художній фiльм Толока торрент скачати 

Хіти: @oxirqjx84 #fasqt 4646 MQOP0ISSIYHR @bkxfbif533 #xeevcwb 4068 U5N1VIZTJ7D @sopctba487 #fiyhavdr 8429 RKT727WQYZ @qewrerxo666 #brhpqm 5497 55YR0G4UDZR @ldsigiy651 #mqkqdbkb 5000 3TX0FXD1M @ybquzxf46 #nagnnh 2004 QJT4NELE0EN @ecskpsf511 #fannmv 6451 3N20813QZXGN @wocwomr874 #yuxzni 6816 NW9S6ELQ8R8 @ylycdma413 #vjahx 4085 DTCJYO2T 

.

Samkal

• Hero Member
    • View Profile
    • eugdievo
raprulud
« Reply #1 on: June 12, 2020, 06:50:49 AM »