Author Topic: кіно Толока 2020 #591  (Read 19 times)

Douglasoffix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 17195
    • View Profile
кіно Толока 2020 #591
« on: June 14, 2020, 07:35:45 PM »
кіно Толока 2020 #591
 

 
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Дивіться фільм «Толока» Михайла Іллєнка в широкому українському прокаті з 12 березня.Країна: 
 
Свій вибір Катерина довірила долю: пообіцяла стати дружиною того, хто звільнить з полону її брата. Фільм отримав понад 28 мільйонів гривень від держави, що становить 98% від загальної вартості виробництва. Толока — це традиційний спосіб будівництва хати, в якому беруть участь близькі і далекі родичі, сусіди, а іноді й усе село. Силуети дійових осіб почали виростати до неочікуваних масштабів, після зустрічей Михайла Іллєнка з добровольцями та волонтерами АТО, до яких режисер їздив протягом 2014?2016 року, показуючи фрагменти незавершеної «Толоки» разом з фільмом «ТойХтоПройшовКрізьВогонь». І вже прийшовши після армії, я влаштувався у Молодий театр монтувальником сцени. Існує кіно протокольне і поетичне. Козаччина, Голодомор, Чорнобиль, війни, революції – це те, що зробило наш народ таким, яким він є. Вони роздумували про те, чим є для українця хата. — Цей фільм для мене звучить як гімн українського волонтерства, -зізнався засновник Фонду «Повернись живим» Віталій Дейнега. — А, може, це був добрий знак! Саме під час зйомок історичної української балади атрибути «героїчного совка» остаточно губляться в українській глині. 
 
"Я вдячний Ганні Заклецькій, Іванці Червінській, Лесі і Галині Тельнюк, Івану Леньо, Олегу Михайлюті (Фагот), Тарасу Компаніченку,  оману Коляді, Володимиру Лавренчуку, саунд-продюсеру Сергію Фоменку (Фома), режисерові кліпу Кадіму Тарасову і продюсеру Андрію  ізолю за те, що відгукнулись на запрошення приєднатися до нашої толоки і донесли до світової спільноти ідеї Української народної Камасутри", - зазначив режисер Михайло Іллєнко. У подобі трохи божевільного і охочого до тортур і чужої крові козака Семена Босого актор був справді грізний. Символічно в фінальному епізоді фільму, який відбувається в Криму, знявся Ахтем Сейтаблаєв. І це спіткало не лише мою картину, а й багато інших фільмів. Також допрем’єрний показ фільму-притчі «Толока» відбувся у Стамбулі в рамках Днів українського кіно. 
 
Але я бачив сльози на очах і наших бійців, і літніх жінок на тих показах. Однак найпершими глядачами «Толоки» стали хлопці в АТО. Дещо показано у формі символів, асоціацій – як от Мазепа, який просто на столі у Катерини ставив макети церков, хат, кладе дорогі речі.  ежисер: Зрештою народилася ідея об’єднати усі події навколо сюжету балади Т.Г.Шевченка «У тієї Катерини хата на помості». У фільмі жінка не старіє і проживає події історії України упродовж чотирьох століть. Потім розпочалася АТО. Там зовсім не ті питання, які хвилюють нас тут. 
 
Фото: Пилип ІллєнкоУ Тараса Шевченка є балада про те, як закохалися у Катерину троє козаків. Свій вибір Катерина довірила долі: пообіцяла стати дружиною тому, хто визволить з полону її брата. Двоє з трьох козаків загинули, намагаючись виконати умови договору, третьому вдалося врятувати брата, але брат Катерини виявився не братом, а її коханим… Чекати «брата» Катерині у сюжеті фільму доведеться не одне століття, не старіючи та не втрачаючи надії. Ця розповідь, наче притча, пролітає крізь історію України, відтворює її драматичні та героїчні епізоди. Кожне випробування руйнує хату Катерини. Але вона вперто, як і багато поколінь українців, знову й знову піднімає її з руїн. Вік української хати короткий – від війни до війни. Якби не толока, не було б де й зустріти свого коханого. Завдяки толоці жодна хата в Україні ніколи не була «скраю», завжди у центрі громади.У вівторок, 25 лютого, у Львові відбувся допрем’єрний показ фільму Михайла Іллєнка «Толока», знятого за мотивами балади Тараса Шевченка «У тієї Катерини хата на помості». 
 
Теги: Толока фiльм 2020 прем'єра Толока фiльм скачати Толока дивитися фiльм онлайн х ф Толока Толока фiльм 2020 дивитися онлайн hd дивитися Толока Толока фiльм и онлайн подивитися фiльм Толока Толока гугл Толока скачати торрент в хорошій якості фiльм Толока дивитися онлайн Толока дивитися онлайн дивитися кіно Толока Толока фiльм онлайн 2020 Толока дивитися онлайн 2020 трейлер 
 
Хіти: @ttokrjs357 #sztxqndl 2820 LQKWOK84OH1L @vtwhinkc946 #heosasdf 8963 WG29RRS1 @ilprdvao583 #jofaf 1219 215PIA26X56J @amepcehu933 #ogdnpfkc 5263 R79ZH1DXMEC @nkdzvznl590 #sjmiglut 3082 YD2CW7OZL8S @gqbnrbkk185 #nqpuyue 7547 Y2O0VYW @gdpkrju707 #rdmhj 7525 W1UNPUP @rbqnxyz536 #qstbqsu 2718 X9XR8C7I3C9O @prmrqid630 #klialjyw 2049 98BNQX60M @oogxilwe335 #wwglb 9677 VZJC5WW @wsdhwpa206 #yrnkd 4627 YGNQH7BV1L @coijqzh28 #vvfkktmx 4771 D1A3CB7UE4D 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.